fbpx

Speakers

Magdalena Rabiej
General Manager w Evident ID Poland
Swoje umiejętności techniczne i liderskie szlifowałam pracując najpierw jako programistka, potem lider techniczny zespołu deweloperskiego a w końcu jako manager dużych zespołów interdyscyplinarnych. Moją specjalnością są lekkie metodyki zarządzania projektami oraz przeprowadzanie transformacji grup “z problemami” w efektywne i dobrze zorganizowane zespoły.
Jolanta Momot
Delivery manager
Najważniejsza dla lidera jest praca nad samym sobą. Ja odnajduje największą przyjemność w ciągłym wystawianiu siebie na nowe wyzwania, budowaniu nowych, silnych przywódców i kreatywnych, zaangażowanych grup. Obecnie na co dzień pracuje jako delivery manager w firmie EPAM Systems, gdzie mam możliwość współpracy z wieloma klientami i branżami poprzez dostarczanie usług i rozwiązań IT, zarządzanie projektami i programami oraz z wieloma wspaniałymi talentami z ponad 25 krajów poprzez prowadzenie szkoleń wewnętrznych i bycie mentorem.
Dorota Sternalska
Agile Coach
Swoją przygodę z IT rozpoczęłam 10 lat temu od testowania radiotelefonów dla służb publicznych. Byłam liderem zespołu testowego odpowiedzialnego za strategię testową i koordynowanie testów dla 10 zespołów pracujących nad jednym produktem. Od tamtej pory rozwijam swoje liderskie kompetencje promując zwinne podejście w organizacjach, pracując z zespołami i managerami nad dostarczaniem wartościowych produktów w bardziej efektywny sposób.
Katarzyna Osuch-Bukowska
Principal Engineering Lead w Grand Parade
Obecnie na stanowisku Principal Engineering Lead w Grand Parade. Od 16 lat pracuję przy tworzeniu oprogramowania. Początkowo jako programista baz danych, a od 6 lat jako manager zespołów programistycznych. Zarządzałam zarówno kilkuosobowymi zespołami, aż po duże (ok. 40 osobowe) obszary. Moje doświadczenie obejmuje nie tylko pracę w korporacji, ale również w startupie przy wprowadzaniu produktu na rynek. W życiu zawodowym stawiam na współpracę zespołową, otwarta komunikację i zaufanie. Ukończyłam Politechnikę Śląską w Gliwicach na kierunku informatyka. Jestem również absolwentką studiów International MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu.
Aleksandra Tutaj
IT Delivery Director w UBS
Od ponad dziesięciu lat jestem związana z IT, w tym czasie zdobywałem doświadczenie jako web developer, IT project manager, scrum master i software engineering manager. Miałam okazję współpracować zarówno bezpośrednio ze zespołami deweloperskimi, jak i pełnić rolę managera dla innych liderów. Obecnie zaczynam w nową przygodę jako IT Delivery Director. Wierzę w Servant Leadership i budowanie samoorganizujących się, silnych , dobrze zmotywowanych zespołów operujących w zwinnym środowisku.
Katarzyna Robo Koba
Co-Manager Director w Girls in Tech Polandv
Jestem Co-Manager Director w Girls in Tech Poland (GIT), organizacji skupiajacej się na zaangażowaniu, edukacji i rozwoju wpływowych przedsiębiorczych kobiet w dziedzinie STEAM. Moje doświadczenie opiera się o prototypowanie immersyjnych technologii, w tym wirtualnej rzeczywistości (VR), doświadczeń użytkownika (UX) i interakcji człowiek-komputer (HCI). Wykorzystuję takie metody jak 'Design Thinking', 'Lean Canvas' i 'Agile Research' prowadząc szkolenia na interaktywnych platformach edukacyjnych VR w oparciu o doświadczenia kognitywne.
Aleksandra Pszczoła
CEO Bee Talents
Nazywam się Aleksandra Pszczoła i jestem założycielką i CEO Bee Talents. W branży tech działam od 2010 roku, gdzie przeszłam drogę od budowania aplikacji mobilnej, do stworzenia firmy rekrutacyjno-consultingowej. Na co dzień, razem ze swoim zespołem, znajdujemy najlepsze talenty dla firm z branży IT w Polsce i za granicą, szkolimy rekruterów IT oraz pokazujemy swoim klientom jak dbałość o kulturę organizacyjną wspiera realizację ich celów biznesowych.
Anna Szwiec
Prezeska Stowarzyszenia Women in Technology Poland
Zawodowo jestem związana z branżą IT, w której pracuję jako programistka. Jednocześnie, od ponad 5 lat rozwijam i wspieram społeczność Women in Technology Poland, dbając o tworzenie przyjaznego środowiska, w którym kobiety mogą się rozwijać i dzielić wiedzą. Jestem współtwórczynią programu mentorskiego Tech Leaders oraz mentorką w tym programie, a także hackathonach i startup sprintach. Wspieram dziewczyny w poszukiwaniu własnego miejsca w IT. Głęboko wierzę w budowanie ścieżki rozwoju opartej na talentach i pasjach.
Dominika Rudowicz
Projektantka Human UX
Projektantka human-friendly w świecie maszyn, inżynierii i cyfrowej rzeczywistości. Zawodowozwiązana ze światem IT, użyteczności oraz interfejsów cyfrowych stosowanych w produktach i usługach. Jej praktyka obejmuje ponad dekadę doświadczeń w wielu domenach rynku związanymi ściśle i pośrednio z nowymi technologiami. Specjalizuje się w interdyscyplinarnym podejściu do procesu i problemu, stosując metody z dziedzin humanistycznych, artystycznych oraz projektowych.
Olga Wizny
Software Development Manager
Jestem liderką, która wierzy w siłę zespołu. Moim zadaniem jest budowanie relacji, które umożliwiają efektywną współpracę i osiąganie niezwykłych wyników. Wierzę w ideę Servant Lidershipu. Ścieżkę liderską wybrałam ponad 7 lat temu, wcześniej zajmowałam się głównie testowaniem i automatyzacją. Przez długi czas skupiałam się na QA Software Engineering, od kilku miesięcy rozszerzam swoje horyzonty na ogólnopojęty software development.