fbpx

Irena Walania

Z branżą IT jestem związana od ponad 14 lat. Swoje liderskie doświadczenie zdobywałam w bardzo różnorodnym środowisku; od malutkiej kilkuosobowej firmy, przez największy polski portal, wielką korporację, po świetnie prosperujący startup. Te doświadczenia pozwoliły mi zrozumieć co jest najważniejsze w budowaniu efektywnych zespołów i ich motywowaniu. W pracy z ludźmi stawiam na ich mocne strony i indywidualne podejście do rozwoju.

Wierzę, że za sukcesem każdej firmy stoją świetne zespoły, którym wystarczy nakreślić cel, zapewnić odpowiednie środowisko i dać autonomię, a będą w stanie zdziałać cuda. Jestem zwolenniczką podejścia agile nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Uważam, że zrobione jest lepsze od doskonałego, a do doskonałości (jeśli ma to sens) można dążyć w kolejnych iteracjach 😉

Od lat biorę udział w programach mentorskich gdyż uważam je za doskonałe miejsce do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a przy okazji pomocy innym w rozwoju ich kariery. Prywatnie uwielbiam podróżować i fotografować pejzaże.